DE 174/1 H



Koli Bilgileri

Koli İçi: 1 Adet

Filtre Ağırlığı: 0 Kg

Koli Hacmi: 0.0153

Koli Ağırlığı: 0 Kg

ÜRÜN BİLGİLERİ

Filtre Tipi: Yağ Sac Kapak

Barkod: 8682631336677

BOYUTLAR

A : 149 mm

B : 111 mm

C : 111 mm

H : 454 mm

ANTISFON BYPASS KLAPE BORU
AÇIKLAMA

ÜRETİCİ GEÇİŞ KODU
CASE IH 159274A1
HITACHI 4252125
HITACHI 4261569
HITACHI 4269317
HITACHI 4287061
HITACHI 4292789
HITACHI 4325820
HITACHI 71448557
HITACHI L4325820
J.C.BAMFORD 335/G0531
J.C.BAMFORD KRJ3836
JOHN DEERE AT127608
JOHN DEERE AT147343
SPERRY NEW HOLLAND 72130513
SPERRY NEW HOLLAND 72130521
VOLVO 1141-00040
ÜRETİCİ GEÇİŞ KODU
Donaldson P550702
FILTERLAND FLE 174/1 H
FİL FİLTRE ML 1225 A
FLEETGUARD HF 28909
KRON KRE 174/1 H
ŞAMPİYON CE 0049 H